Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545145526.0923318862915039062500', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Wygrana Juniorów! – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > JUNIORZY > Wygrana Juniorów!

Wygrana Juniorów!

Dziś swoje spotkanie rozgrywali nasi juniorzy, zespół podopiecznych trenera Wilczka wygrał w Czernicy. Jak się później okazało swoje spotkanie przegrał zespół Syryni, a więc rudzcy juniorzy do domu wrócili nie tylko z 3 punktami, ale też z fotelem lidera. Przechodząc do meczu. Rudzcy juniorzy Nim przyjechali do Czernicy w głowach mieli, że nie będzie to łatwy mecz, głównie przez stan boiska. Ale mecz trzeba było rozegrać. Choć do 15 minuty juniorzy przegrywali 0:2. To później przejęli inicjatywę i w 18 minucie Hoinza trafił bramkę kontaktową, a niespełna minutę później po uderzeniu Morcinka było już 2:2. Takim wynikiem też zakończyła się pierwsza połowa.

Siedem minut po rozpoczęciu drugiej połowy Patryk Hoinza zdobył swoją drugą bramkę i wyprowadził rudzki zespół na prowadzenie. W 55 minucie Hoinza po raz kolejny popisał się celnym uderzeniem kompletując hattricka, po tych wydarzeniach było już 4:2. Jednak po faulu naszego obrońcy w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny, w którym lepszy od Kubika okazał się napastnik Czernicy. Później bramki strzelali już tylko juniorzy z Rud. I tak kolejno w 64 minucie swoje trafienie zaliczył Wieczorek, 4 minuty później bramkę zdobył Kamil Raczynski, 2 minuty później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Morcinek, a kolejne dwie minuty przyniosły czwarte trafienie Hoinzy. I tak rudzki Buk wygrał pewnie 8:3.

Zameczek Czernica 3:8 LKS Buk Rudy
Bramki:
Hoinza Patryk (18′, 47′, 55′, 72′)
Morcinek Kamil (19′, 70′)
Wieczorek Adrian (64′)
Raczyński Kamil (68′)

Skład Buku: Kubik Paweł – Duda Adam, Pendzich Artur, Masarczyk Michał, Szczepanek Dominik – Dobrowolski Marek (Raczyński Kamil), Porąbka Dominik (Wieczorek Adrian), Piontek Filip, Morcinek Kamil – Hoinza Patryk (kpt.), Larysz Krzysztof (Gruszka Daniel)
Trener: Wilczek Michał

Udostępnij:
Top