You are here
Home > JUNIORZY > Wygrana Juniorów!

Wygrana Juniorów!

Dziś swoje spotkanie rozgrywali nasi juniorzy, zespół podopiecznych trenera Wilczka wygrał w Czernicy. Jak się później okazało swoje spotkanie przegrał zespół Syryni, a więc rudzcy juniorzy do domu wrócili nie tylko z 3 punktami, ale też z fotelem lidera. Przechodząc do meczu. Rudzcy juniorzy Nim przyjechali do Czernicy w głowach mieli, że nie będzie to łatwy mecz, głównie przez stan boiska. Ale mecz trzeba było rozegrać. Choć do 15 minuty juniorzy przegrywali 0:2. To później przejęli inicjatywę i w 18 minucie Hoinza trafił bramkę kontaktową, a niespełna minutę później po uderzeniu Morcinka było już 2:2. Takim wynikiem też zakończyła się pierwsza połowa.

Siedem minut po rozpoczęciu drugiej połowy Patryk Hoinza zdobył swoją drugą bramkę i wyprowadził rudzki zespół na prowadzenie. W 55 minucie Hoinza po raz kolejny popisał się celnym uderzeniem kompletując hattricka, po tych wydarzeniach było już 4:2. Jednak po faulu naszego obrońcy w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny, w którym lepszy od Kubika okazał się napastnik Czernicy. Później bramki strzelali już tylko juniorzy z Rud. I tak kolejno w 64 minucie swoje trafienie zaliczył Wieczorek, 4 minuty później bramkę zdobył Kamil Raczynski, 2 minuty później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Morcinek, a kolejne dwie minuty przyniosły czwarte trafienie Hoinzy. I tak rudzki Buk wygrał pewnie 8:3.

Zameczek Czernica 3:8 LKS Buk Rudy