You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Wygrana Juniorów!

Wygrana Juniorów!

W dzisiejsze przed południe ekipa Wilczka toczyła bój z juniorami z Lubomi. Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem rudzkiej młodzieży. W pierwszych 45 minutach, gra była wyrównana, sam wynik odzwierciedlał to co się działo na boisku (0:0), jednak każda drużyna miała swoje sytuację, strzałów próbowali Pendzich i Hoinza. W drugiej połowie młodzież dokonała jednej zmiany, Kasper Piontek zastąpił Adama Dudę. I zaraz na początku idealnie podał do wbiegającego Szczepanka, który uderzył w poprzeczkę. Dalsze próby i nic, zespół Lubomi próbował swoich strzałów, ale były one na tyle słabe, że Kalemba nie musiał się zbytnio napracować. W 70 minucie akcja z prawej strony podanie do środka, Piontek idealnie zagrał na 16 metr do Hoinzy, który pięknym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gości, gra w dalszym ciągu była wyrównana, choć więcej sytuacji mieli gospodarze, ostatecznie mecz zakończył się jedno bramkowym zwycięstwem młodzieży z Rud.

LKS Buk Rudy 1:0 LKS Silesia Lubomia

Bramka:
Hoinza Patryk

Skład Rud:
Kalemba S. – Pendzich A. , Okulicki M. (Wieczorek A.) , Masarczyk M. , Radler P. -Szczepanek D. , Duda A. (Piontek K.) , Cisek M. , Uwara S. – Hoinza P. , Morcinek K.
Ławka rezerwowych:
Gomółka K.
Trener: Wilczek Michał

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937