You are here
Home > DRUŻYNA REZERW > Wygrana rezerw na zakończenie sezonu!

Wygrana rezerw na zakończenie sezonu!

O niesamowitym pechu mogli mówić zawodnicy Babic, których nasze rezerwy gościły wczoraj na naszym stadionie. Na ich nieszczęście, w szeregach ,,dwójki”, od pierwszych minut wystąpili dzisiaj etatowi zawodnicy A klasowej ekipy – Łukasz Moric i Mateusz Procek. Szczególnie ten drugi napsuł sporo krwi obrońcom Sparty, mając udział przy każdej strzelonej bramce – dwa razy wyłozył piłkę Bartkowi Gostomskiemu, szerszej publiczności znanemu pod pseudonimem Gonzo, dwa kolejne trafienia były już jego autorstwa. Do przerwy naszej drużynie udało się wypracować solidną zaliczkę, bowiem schodząc z murawy, na tablicy widniał wynik 3:1.Ostatnia bramka padła w samej końcówce meczu. Oprócz korzystnego wyniku, warto odnotować występy zawodników drużyny juniorskiej – Tomasza Oczadłego, Miłosza Paprotnego i Szymona Popielarczyka i przyznać trzeba, że to kolejne obiecujace występy rudzkiej młodzieży. Wynik, jak to z naszymi rezerwami bywa, mógł być bardziej okazały, jednak skutecznosć to ten elelment gry, nad którym w zblizającej się przerwie zimowej, nasi chłopcy musza popracować najmocniej.Całej kadrze drużyny LKS Buk Rudy II za ten mecz i za debiutancką rundę należą się brawa, przy czym mamy nadzieję, że po pierwszych przetarciach, wiosną suma punktów będzie bardziej okazała. Jeżeli postawa drużyny będzie podobna do tej dzisiejszej to o kolejne postępy możemy być spokojni

LKS Buk Rudy 4:1 LKS Sparta Babice