Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545147552.5482170581817626953125', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Wygrana u siebie! – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > NEWS > Wygrana u siebie!

Wygrana u siebie!

W dzisiejsze popołudnie nasi seniorzy odnieśli zwycięstwo nad zespołem Lysek. Początek meczu po raz kolejny nie rozpoczął się zbyt dobrze, po idealnej centrze napastnik z Lysek strzałem głową otworzył wynik spotkania. Jednak 10 minut po tych wydarzeniach, napastnik rudzkiego Buku – Mariusz Wanglorz wbiegł w pole karne i strzałem w lewy dolny róg bramki dał  remis. Niespełna 2 minuty czekali rudzcy kibice na prowadzenie swojego zespołu, gdy autor pierwszego trafienia po złym wybiciu bramkarza rywali otrzymał świetny prezent i w sytuacji 1vs1 nie pomylił się wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Tyle bramek padło do przerwy. A więc emocję były gwarantowane w drugiej połowie.

I tak jak myśleliśmy emocję były, kilka minut od rozpoczęcia drugiej odsłony najpierw nasz bramkarz obronił uderzenie, piłka trafiła pod nogi zawodnika z Lysek, który centro – strzałem pokonał broniącego w drugiej połowie Szymona Oczko, który zastąpił Morgałę. a prawdziwą “gratkę” kibice mogli oglądać od 75 minuty. Najpierw z niebezpiecznej odległości z rzutu wolnego uderzał Wanglorz jednak jego strzał odbił się od poprzeczki, ale świetnie ustawiony Adam Tworuszka strzałem głową znów wyprowadził Buk na prowadzenie. Gra toczyła się dalej, a w 85 minucie najpierw dośrodkowanie Mateusza Procka próbował wykorzystać Artur Bębenek, którego strzał obronił bramkarz, jednak wybił piłkę tak niefortunnie, że z najbliższej odległości do siatki po raz trzeci tego dnia trafił Wanglorz. Wynik 4:2 był już spokojnym wynikiem, ale Buk chciał więcej, i w 90 minucie po podaniu Kufiety w pole karne wbiegł Mateusz Procek i płaskim strzałem po ziemi ustalił wynik spotkania na 5:2!

LKS Buk Rudy 5:2 LKS Lyski
3x Mariusz Wanglorz
1x Mateusz Procek
1x Adam Tworuszka

Skład Buku: Morgała Ryszard (Oczko Szymon) – Żyła Michał, Moric Łukasz (kpt.), Hamiga Patryk, Jendryka Mario – Procek Mateusz (Miera Oliwer), Kufieta Tomasz, Humski Przemysław (Piontek Kasper), Oczko Patryk (Tworuszka Adam (Duda Daniel)) – Wanglorz Mariusz, Bębenek Artur
Rezerwa: Uwara Szymon, Okulicki Mikołaj
Trener: Miera Beniamin

Udostępnij:
Top