You are here
Home > NEWS > Wygrana z Radlinem!

Wygrana z Radlinem!

Pół godziny temu zakończył się kolejny sparing rudzkich seniorów. Ze sztucznej murawy w Radlinie dobiegają do nas bardzo dobre wieści, ponieważ nasi seniorzy wygrali to spotkanie.  W pierwszej odsłonie meczu od mocnego uderzenia zaczęli nasi gracze, ponieważ dobrą akcję z lewej flanki strzałem zakończył Artur Bębenek, lecz piłka zatrzymała się na słupku. W kolejnych minutach gra nieco się uspokoiła i w większości toczyła się w środkowej części boiska, a co za tym idzie podbramkowych sytuacji było jak na lekarstwo. Mimo dobrych wyprowadzeń i w miarę dokładnej gry nasi seniorzy nie stworzyli sobie konkretnej sytuacji aby zagrozić bramce rywala. Przeciwnicy także nie zagrozili poważnie bramce Morgały i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:0.

Druga odsłona podobnie jak i pierwsza rozpoczęła się od mocnego uderzenia rudzan. Do piłki na około 20 m od bramki dopadł Kacper Piontek i tym razem już skutecznie bardzo ładnym uderzeniem nie dał szan bramkarzowi Górnika. Mecz od tego momentu się rozkręcił na dobre, obie drużyny bardzo dobrze rozgrywały piłkę i konstruowały swoje akcje. Jednak pomimo kilku dogodnych sytuacji żadnej z drużyn nie udało się znaleźć drogi do bramki przeciwnika i mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Pomimo braku kompletu podstawowych zawodników trzeba przyznać, że mecz mógł się podobać. Bardzo dobrze wprowadziła się do gry rudzka młodzież czym udowodniła, że do końca będzie walczyć o miejsce w podstawowej jedenastce. Cieszy wynik, ale przede wszystkim trzeba pochwalić naszych zawodników za grę na dobrym poziomie. Mamy nadzieję, że poziom ten z tygodnia na tydzień będzie coraz wyższy i na ligę będziemy już w pełni formy, a rudzka maszyna jak ruszy to szybko się nie zatrzyma!

Górnik Radlin 0 vs 1 LKS Buk Rudy

Bramka:
Piontek Kasper

Skład Buku:
Morgała Ryszard – Uwara Szymon (Partyk Radler 60′), Moric Łukasz, Hamiga Patryk, Tworuszka Adam – Miera Oliwier (Swoboda Paweł 45′), Duda Daniel, Piontek Kasper, Oczko Patryk (Jendryka Mario 45′) – Bębenek Artur, Wanglorz Mariusz

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937