Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545149386.0255949497222900390625', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Wygrana z Syrynią !! – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > JUNIORZY > Wygrana z Syrynią !!

Wygrana z Syrynią !!

W dzisiejsze ulewne przedpołudnie rozegrali swój mecz juniorzy.Na samym początku meczu podopieczni Wilczka mieli sytuacje z rzutu wolnego,która nie została zamieniona w bramke. Rywale juniorów mieli swoje szanse ale Paweł Kubik spisywał sie bardzo dobrze pomiędzy słupkami.Chwile przed gwizdkiem na połowe Krzysztof Larysz uderzył w poprzeczkę, była to jedna z najgroźniejszych sytuacji owej połowy . Pierwsza połowa zakończyla sie wynikiem 0:0. Po 15 minutowej przerwie rozpoczeła sie druga połowa która byla juz bardziej obfita nie tylko w deszcz ale i w bramki. W 63 minucie zobaczyliśmy pierwszą bramkę w tym meczu a autorem był nasz stoper Michał Masarczyk, asystował Patryk Hoinza po wrzutce w pole karne syryni z rzutu wolnego. Po tej bramce trener Rud zasygnalizował zmianę, boisko opuscił Dominik Szczepanek a zastąpił go Daniel Gruszka. W 64 minucie podopieczni Wilczka mogli się cieszyć z kolejnej bramki, tym razem autorem został Patryk Hoinza, asystowal Filip Piontek. Bramke Patryka koledzy z szatni uznali za bramke sezonu. Chwile potem zobaczyliśmy kolejna zmiane zszedl z boiska Dominik Porąbka a zmienił go Adrian Wieczorek. Po tej zmianie moglismy zobaczyc kolejną bramkę podopiecznych Wilczka. Krzysztof Larysz cieszył się z bramki w 72 minucie po dośrodkowaniu Kamila Morcinka. Od tego momentu juniorzy starali sie nie stracić bramki i to im sie udało. Wynik końcowy 3:0 do Ekipy z Rud.

Bramki :

1:0 – Michał Masarczyk 63′

2:0 – Patryk Hoinza 64′

3:0 – Krzysztof Larysz 72′

Skład:  Paweł Kubik, Dominik Szczepanek\(Daniel Gruszka), Artur Pendzich, Michał Masarczyk,Jakub Jureczko, Adam Duda, Filip Piontek, Kamil Morcinek, Patryk Hoinza, Krzysztof Larysz, Dominik Porąbka\(Adrian Wieczorek).

Serdeczniecznie dziękujemy za kibicowanie i zapraszamy na następne spotkanie ktore odbędzie sie w Czernicy w najbliższą niedzielę.

 

Udostępnij:
Top