You are here
Home > NEWS > Wyjazd do Bukowa!

Wyjazd do Bukowa!

Po nieudanym ostatnim meczu u siebie, który drużyna trenera Miery przegrała 0:2. Co można dużo o tym meczu pisać? Porażka i to trzecia z rzędu. Początkowo mecz był wyrównany, tuż przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy, błąd w komunikacji między obrońcą, a bramkarze i Michał Żyła zdobywa bramkę samobójczą, druga połowa to przewaga Rud z groźnymi kontrami gości, jedna z tych kontr zakończyła się faulem naszego bramkarza na napastniku Czarnych, i sędzia Andrzej Knura wskazuję na wapno. Z 11 metrów Szymon Oczko nie miał nic do powiedzenia i goście dowieźli 2 bramkową przewagę do końca, a trzy punkty pojechały do Nowej Wsi.

A już w najbliższą sobotę wyjedziemy do Bukowa, gdzie zmierzymy się z tamtejszym Wypoczynkiem. Ten mecz będzie bardzo ciekawy, szczególnie, że zarówno Buk, jak i Buków nie rozpoczęli rozgrywek 2017/2018 udanie, Rudzki Buk zdobył zaledwie punkt, który plasuję go na 14 miejscu w tabeli, zaś Wypoczynek jeszcze nie zdobył nawet jednego punktu, i w obecnym sezonie zajmuję ostatnią pozycję. Miejmy nadzieję, że ten mecz odczaruję złą passę Buku, i pozwoli na kolejne zwycięstwa. Jak będzie w Bukowie? Czy podopieczni trenera Miery zdobędą trzy punkty? Te i jeszcze inne pytania, możemy sobie zadawać co najmniej do ostatniego gwizdka sobotniego starcia. Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę na godzinę 16.00 do Bukowa. Emocji nie zabraknie.