You are here
Home > NEWS > Wyjazd do Krzanowic!

Wyjazd do Krzanowic!

Rozgrywki klasy “A” dopiero co się rozpoczęły, a zarządzający podokręgiem Racibórz wszystkim kibicom i zawodnikom już na początku zafundowali małą niespodziankę :). Jest nią oczywiście terminarz, który wskazuje na to, że w pierwszym tygodniu zmagań nasi zawodnicy rozegrają aż 3 spotkania! O ile po dłuższej przerwie kibice spragnieni piłkarskich emocji będą zapewne cieszyć się z tego faktu, o tyle zawodnicy i działacze mieli dosyć mało czasu na odpowiednie przygotowanie swoich drużyn do rozgrywek. My jednak się tym nie przejmujemy i serdecznie zapraszamy na kolejne bardzo ważne spotkanie!

Tak więc po pewnej wygranej z Pszowem w ubiegłą niedzielę tym razem zadanie dla rudzkich seniorów będzie o wiele trudniejsze, ponieważ naprzeciw podopiecznych Jacka Rudzkiego stanie zespół KS 1905 Krzanowice czyli spadkowicz z ligi okręgowej. Nasi przeciwnicy w ubiegłej kolejce swój mecz zwyciężyli, pokonując na wyjeździe drużynę  LKS’u Lyski 1:0 co pokazuje, że pomimo spadku z ligi okręgowej zespół z Krzanowic ma się dobrze i zapewne tak jak my czeka już na kolejne wyzwanie! Nam nie pozostaję nic innego jak zaprosić Państwa do wspólnego wyjazdu i kibicowania rudzkiej drużynie!

Środa 15.08.2018, godz 17:00

KS 1905 Krzanowice vs LKS Buk Rudy

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937