You are here
Home > DRUŻYNA REZERW > Wyjazdowy weekend naszych drużyn!

Wyjazdowy weekend naszych drużyn!

Już wczoraj swoje spotkanie rozegrał zespół młodzików. W ten weekend – ostatni bez kibiców, nasze drużyny czekają wyjazdowe spotkania. Zarówno pierwsza drużyna jak i rezerwy udadzą się pod ten sam adres, jednak w dwóch różnych dniach. Z kolei zespół juniorów swoje spotkanie rozegra również na wyjeździe w Krzanowicach! Zestaw na weekend!

A klasa

3 mecze podopiecznych Jacka Rudzkiego w tej rundzie z bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek. Faktem, że porażki z drużynami z czołówki. W sobotę rudzki Buk uda się na boisko do Studziennej. Jesienią u Nas zremisowaliśmy wynikiem 2:2, zespół Studziennej jest niżej notowany niżeli podopieczni Rudzkiego. Liczymy jednak na dobre spotkanie rudzkiej gwardii i wywiezienie kompletu punktów z boiska w Studziennej

LKS Studzienna vs. LKS Buk II Rudy (08.05.2021 godz. 17:00)

C klasa

Daleko się nie przemieszczamy bo zostajemy w dzielnicy Studzienna. Po A klasie – w niedzielę do Studziennej zawitają rudzkie rezerwy na spotkanie z tamtejszą “dwójką”. Po ostatnim meczu, mimo porażki rezerwy mogą być dobrej myśli bo gra z góry nie wyglądała źle. Liczymy, że również nasza dwójka zapunktuje i będziemy świętować komplet punktów.

LKS Studzienna II vs. LKS BUK II RUDY (09.05.2021 godz. 13:00)

Juniorzy

Juniorzy w dosyć okrojonym składzie w tym sezonie podróżują na swoje mecze. Podopieczni trenera Oczko swoje spotkanie rozegrają w niedzielę niedaleko granicy czeskiej z Krzanowicami. Trener Oczko znów nie wiadomo z których zawodników będzie mógł skorzystać. Liczymy jednak, że uda im się wywalczyć punkty, a jeśli nie to przynajmniej przeszkodzić rywalom i tanio skóry nie sprzedać.

KS 05 Krzanowice vs. LKS BUK RUDY (09.05.2021 godz. 11:00)

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937