Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545146504.1330850124359130859375', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Wyniki drużyn młodzieżowych! – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > JUNIORZY > Wyniki drużyn młodzieżowych!

Wyniki drużyn młodzieżowych!

Trampkarze porażka z liderem!

W sobotę Nasi trampkarze ulegli drużynie Lysek wynikiem 0:4. U naszych młodych zawodników w składzie zabrakło między innymi najlepszego strzelca trampkarzy Pawła Kubika, który mecz musiał oglądać z wysokości trybun z powodu czerwonej kartki. Pierwsze minuty meczu to przewaga rudzkiego zespołu, jednak po kilku minutach do głosu zaczęli dochodzić goście z Lysek, którzy w kilka minut zrobili sobie dwubramkową przewagę, a po przerwie jedynie dokończyli dzieła strzelając podobnie jak w pierwszej połowie 2 bramki.

LKS BUK RUDY 0:4 UKS Gracz Lyski

Juniorzy z czwórką od Pietrowic!

W niedzielne przed południe kibice zgromadzeni na boisku w Rudach mogli oglądać dobre widowisko. Na przeciw siebie stanęły drużyna lidera i ostatnie miejsce w tabeli. Po mimo odległych miejsc na boisku nie było widać różnicy w miejscach które prezentowała tabela. Przewagę mieli rudzcy zawodnicy jednak nie udało im się zdobyć bramki. W 38 minucie po raz pierwszy oglądaliśmy bramkę, niestety nie dla Nas tylko dla gości. Druga połowa przebiegała podobnie jak pierwsza, jednak w ostatnich minutach błędy w defensywie, i Gomółka trzykrotnie musiał jeszcze wyciągać piłkę z siatki.

LKS BUK RUDY 0:4 START Pietrowice Wielkie

Skład Buku: Gomółka Krzysztof – Gruszka Daniel, Piontek Filip, Jureczko Jakub, Szczepanek Dominik – Morcinek Kamil, Jaworski Piotr, Duda Adam, Larysz Krzysztof – Hoinza Patryk (C.), Śmiatek Łukasz

Udostępnij:
Top