You are here
Home > JUNIORZY > Wyniki młodzieży

Wyniki młodzieży

W dniu wczorajszym swoje spotkanie rozgrywali Trampkarze. Drużyna Żyły i Kalemby nie pozostawiła ostatniej drużynie ligi złudzeń wygrywając 7:0. Można powiedzieć “aż” siedem, lub “tylko” siedem, gdyż trampkarze cały mecz mieli pod kontrolą, pozwalając rywalowi jedynie na jeden nie groźny strzał w sam środek bramki. Wynik jak najbardziej zasłużony, gratulacje dla ekipy z pod Raciborza za walkę do końca, a także naszej młodzieży za dopisanie kolejnych trzech oczek w tabeli! Najbliższe spotkanie rudzanie rozegrają już w czwartek, zwycięstwo w tym meczu da im lidera przynajmniej do soboty!

LKS Buk Rudy 7:0 LKS 07 Markowice

Bramki

2x Porąbka Dominik

1x Kubik Paweł, Raczyński Radosław, Grabowicz Kacper, Wojtala Julia, Raczyński Kamil

Porażka w Nędzy!

W sobotę juniorzy rozegrali kolejne spotkanie w swojej grupie. Podopieczni trenera Wilczka rozpoczęli pierwszą połowę bardzo ospale, stanowili tło dla lepiej wyglądających przeciwników, i na przerwę schodzili z czwórka. Druga połowa rozpoczęła się podobnie, w 43 minucie kibice zobaczyli jednak ostatnią bramkę w tym meczu, zespół z Nędzy prowadził już 5:0. Po tej bramce gra zaczęła układać się na korzyść juniorów z Rud, to oni atakowali, nadziewając się jedynie na kontry które albo zatrzymały się na linii obrony, albo nie stanowiły zagrożenia dla bramkarza. Przewagi jednak nie udało sie udokumentować chociażby golem honorowym.

LKS Nędza 5:0 LKS Buk Rudy