You are here
Home > NEWS > Z 2:0 na 2:3, fatalny start rundy rewanżowej!

Z 2:0 na 2:3, fatalny start rundy rewanżowej!

W dzisiejsze popołudnie rozpoczęto piłkarska wiosnę na raciborskich boiskach. Rozpoczął rozgrywki również Buk, który w Pszowie mierzył się z tamtejszym Górnikiem, pierwsza połowa to wymiana ciosów i zapoznania się. Do przerwy obaj bramkarze zachowali czyste konta, więc wynik wskazywał 0:0. Po zmianie stron do szybkich ataków ruszyli zawodnicy Buku, jak się okazało trener Rudzki miał nosa wpuszczając na boisko Pawła Swobodę, który w 50 minucie rozpoczął strzelanie na boisku w Pszowie, niespełna 10 minut później, Swoboda pokonał bramkarza po raz drugi. Niestety było to ostatnie świętowanie w tym meczu, w 70 minucie, wszystko runęło niczym domek z kart. Po zamieszaniu w polu karnym gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, 4 minuty później z rzutu karnego bramkę dając remis, a w 80 minucie po szybkim wznowieniu gry świętowali bramkę dająca prowadzenie.

Górnik Pszów 3:2 LKS Buk Rudy