You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Z nieba do piekła…

Z nieba do piekła…

Nasi juniorzy wybrali się dzisiaj do Krzyżanowic by tam stoczyć walkę o podium swojej ligi. O ile pierwsza połowa mogła się podobać i wynik także wskazywał na naszą przewagę o tyle w drugiej połowieniestety tylko gospodarze zdobywali bramki i tak z wyniku 1:2 do przerwy zrobiło się 4:2 i podopieczni Szymona Oczko wracali do domu bez punktów. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło i jako, że do końca ligi zostało jeszcze kilka spotkań nasi Juniorzy pokażą na co ich stać i będą zdobywać kolejne punkty do ligowej tabeli