You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Zapowiedź sportowego weekendu!

Zapowiedź sportowego weekendu!

Wraz z przełomem miesiaca ligowe zmagania nabiorą tempa, a nasze drużyny będą miały okazję bardzo dużo zyskać bądź też stracić. Mamy nadzieję, że rudzkie zespoły są dobrze przygotowane do sezonu i poradzą sobie z rozgrywaniem wiekszej ilości meczy w jednym tygodniu niż zwykle. Poniżej przedstawiamy plan na najbliższy weekend.

Seniorzy:

Do Rud zawita aktualny lider rozgrywek czyli drużyna KS Czarni Gorzyce, ktorzy w tym sezonie pewnie zmierzają po awans do ligi okręgowej. Jesteśmy pewni, że emocji w ten weekend nie zabraknie, a rudzka ekipa jest w stanie sprawić w tym meczu niespodziankę!

LKS Buk Rudy vs KS Czarni Gorzyce

Niedziela 29.04, godz. 15.30

Juniorzy:

Rudzka młodzież w niedzielę stawić czoła rówieśnikom z Pawłowa. Mecz będzie bardzo ciekawy. Z jednej strony Buk który chce odbić się od dna, a z drugiej Pawłów walczący o najwyższy wynik! Zapraszamy!

LKS Buk Rudy vs LKS Pawłów

Niedziela 29.04, godz. 11.00

Trampkarze:

Hitowe spotkanie trampkarzy zaplanowano na sobotę. Na przeciw siebie stanom dwie nie pokonane do tej pory drużyny. Mocny UKS, oraz Rudzki Buk wspomagany dwójka zawodników z juniorów. Jak poradzą sobie trampkarze? Przekonamy się już niebawem, a dokładnie jutro po godzinie 10.00!

UKS Gracz Lyski vs LKS Buk Rudy

Sobota 28.04, godz. 10.00

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937