You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Zapowiedź sportowego weekendu

Zapowiedź sportowego weekendu

Juniorzy:

Jako pierwsi swoje spotkanie rozpoczną podopieczni trenera Wilczka. Już w sobotę młodzież pojedzie rozgrywać swoje spotkanie do Nędzy! Juniorzy którzy aktualnie zajmują ostatnie miejsce, będą chcieli gonić resztę stawki! Czy im się to uda przekonamy się już niebawem!

LKS 1908 Nędza vs LKS Buk Rudy
Sobota, 12.05, godz. 11.00

Pierwsza drużyna:
Po dwóch zajęciach z nowym trenerem, Rudzki Buk pojedzie do Zawady. Nasza drużyna, która aktualnie zajmuje 6 pozycje będzie mierzyć się z rywalem, który ma 7 oczek mniej i zajmuje 12 miejsce. Jesienią Buk podzielił się punktami z rywalem, żadna z drużyn nie oddała strzału, który mógłby zaskoczyć bramkarza i zakończyło się wynikiem 0:0. Miejmy nadzieję, że zespół zapewni dobre widowisko i do Rud wróci z kompletem punktów!

Zgoda Zawada Książęca vs LKS Buk Rudy
Niedziela, 13.05, godz. 17.00

Trampkarze:
Nasza najmłodsza drużyna swoje spotkanie rozegrane u siebie – na rudzkim boisku! Aktualnie Buk jest wiceliderem w swojej lidze. W tym meczu po raz kolejny trenerzy Żyła i Kalemba będą mogli się wspomóc zawodnikami z drużyny juniorów. Przeciwnikiem trampkarzy będzie zespół z Markowic, który aktualnie zajmuje ostatnie miejsce! Mimo, iż zespół Markowic zamyka tabele zwycięstwo napewno nie przyjdzie łatwo!

LKS Buk Rudy vs LKS 07 Markowice
Poniedziałek, 14.05, godz. 17.00

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937