You are here
Home > JUNIORZY > Zapowiedź sportowego weekendu

Zapowiedź sportowego weekendu

Trampkarze walczą o najwyższe cele!
Już jutro na rudzkie boisko wybiegną nasi trampkarze, którzy rozpoczną sportowe zmagania naszych drużyn w ten weekend. Przeciwnikiem rudzkiego teamu będzie aktualny lider tych rozgrywek czyli UKS Lyski. Nasz zespół aktualnie zajmuje 3 pozycję w tabeli ze stratą 4 punktów do swoich rówieśników. W przypadku wygranej naszej drużyny pojawi się więc szansa na realną walkę o pierwsze miejsce w tabeli. Jak będzie zobaczymy, a my już teraz zapraszamy do przybycia i gorącego dopingu naszych najmłodszych pociech!

Sobota 09.06.2018, godz. 10.00
LKS Buk Rudy vs UKS Lyski

Juniorzy także z liderem!
W niedzielne przedpołudnie rudzcy juniorzy rozegrają swoje ostatnie spotkanie w sezonie 217/2018, a przeciwnikiem zespołu prowadzonego przez trenera Wilczka będzie drużyna lidera – START Pietrowice Wielkie. W przeciwieństwie do trampkarzy pozycja naszych juniorów niestety już nie ulegnie zmianie, lecz mecz ten może mieć bardzo ważne znaczenie w kontekście nastawienia naszego zespołu do kolejnego sezonu. Zadanie bardzo ciężkie, lecz nie jest niewykonalne! Mamy nadzieję, że rudzcy zawodnicy zmotywują się odpowiednio i postarają się o niespodziankę i miłe zakończenie swojej przygody w grupie mistrzowskiej!

Niedziela 10.06.2018, godz. 11.00
LKS Buk Rudy vs START Pietrowice Wielkie

Seniorzy walczą o pierwszą piątkę!
Na zakończenie sportowych zmagań, które w ten weekend odbędą się wszystkie na rudzkim stadionie nasi seniorzy podejmą u siebie zespół Płomienia Kobyla. Drużyna przeciwna jest bezpośrednim rywalem w walce rudzkiego teamu o “pierwszą piątkę” w ligowej tabeli i aktualnie zajmuje właśnie 5 pozycję posiadając 2 punkty więcej niż drużyna prowadzona przez trenera Jacka Rudzkiego. Spotkanie wydaje się być już meczem o tzw. “Pietruszkę”, lecz wydaje nam się, że rudzka ekipa zmotywuje się odpowiednio i będzie dążyć do prześcignięcia rywala właśnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na rudzki stadion, aby wesprzeć nasz zespół w batalii o kolejne ligowe punkty!

Niedziela 10.06.2018, godz. 15.30
LKS Buk Rudy vs START Pietrowice Wielkie

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937