You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Zapowiedź sportowego weekendu!

Zapowiedź sportowego weekendu!

Dużymi krokami zbliża się koniec wakacji, a wraz z końcem wakacji swoje zmagania rozpoczynają drużyny młodzieżowe klubu. Sezon jako pierwsi rozpoczną Juniorzy Starsi, którzy do rozegrania mają, aż 14 meczy, a na przerwę zimową zejdą 18 listopada! Ale żeby móc skończyć trzeba rozpocząć, tak więc jutro debiut w meczu o punkty zaliczy na ławce trenerskiej Żyła, a przeciwnikiem Rudzkiej Ekipy, będzie drużyna z Olzy. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00, a sezon zainaugurujemy na Rudzkim Stadionie! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

 

LKS BUK RUDY vs. LKS Olszynka Olza
Niedziela, 26.08.2018, godz. 11.00

 

Również tego samego dnia, ale 6 godzin później swój mecz rozpocznie pierwsza drużyna prowadzona przez trenera Rudzkiego, przeciwnikiem będzie sąsiadująca w tabeli Kobyla. Drużyna z Kobyli zajmuję 8 lokatę, a w tym sezonie nie zaznała goryczy porażki, raz wygrywając, a dwukrotnie dzieląc się punktami z rywalami. Jak będzie? Przekonamy się po ostatnim gwizdku! Zapraszamy do Kobyli!

 

Płomień Kobyla – LKS BUK RUDY
Niedziela, 26.08.2018, godz. 17.00

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937