You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Zapowiedź sportowego weekendu!

Zapowiedź sportowego weekendu!

Wczoraj swoje kolejne spotkanie rozegrali nasi trampkarze, którzy po raz trzeci z rzędu zwyciężyli i przynajmniej do soboty będą okupować fotel lidera! Gratulujemy bardzo dobrej passy i mamy nadzieję, że będzie ona trwać jeszcze długi czas! Także po bardzo dobrym rozpoczęciu tej kolejki w weekend czeka nas jeszcze sporo emocji sportowych, ponieważ swoje mecze rozegrają drużyny juniorów oraz seniorów. Mecze tych grup zaplanowane są na niedzielne przedpołudnie oraz popołudnie.

Najpierw na boisko w Rudach wybiegną nasi juniorzy, którzy o pierwszą wygraną w grupie mistrzowskiej powalczą z drużyną LKS Ocice. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla podopiecznych trenera Wilczka, ponieważ zespół z Ocic dotychczas nie zdobył jeszcze punktów i wydaje się być w zasięgu naszych juniorów.

Seniorzy zaś udadzą się do Brzezia gdzie z miejscowym LKS-em będą walczyć o kolejne bardzo ważne ligowe punkty! Punkty te, są bardzo istotne, ponieważ nasz niedzielny przeciwnik znajduje się bezpośrednio pod rudzkim zespołem w ligowej tabeli i traci do nas tylko jedno oczko. Mamy nadzieję więc, że mecz ten zakończy się zwycięstwem podopiecznych Beniamina Miery, a rudzcy seniorzy zbliżą się do ścisłej czołówki!

Juniorzy:
Niedziela 22.04.2018, godz. 11.00
LKS Buk Rudy vs LKS Ocice

Seniorzy:
Niedziela 22.04.2018, godz. 16.00
LKS Brzezie vs LKS Buk Rudy

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937