You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Zapowiedzi na weekend majowy!

Zapowiedzi na weekend majowy!

Takiej obfitości meczy Rudy dawno nie widziały. Chodź jeszcze nie możemy liczyć na państwa obecność na boisku, z wielką radością jednak informujemy, że prawdopodobny jest powrót kibiców na obiekty już 15 maja! Czekamy na państwa, a weekend majowy prezentuje się następująco:

A klasa

Po ostatnim blamażu drużynę trenera Jacka Rudzkiego czekają dwa ważne mecze. W sobotę rozpoczniemy spotkanie z drużyną Kornowaca, a w poniedziałek do Rud przyjeżdża lider z Raszczyc. Jak w pierwszym pojedynku ligowa tabela stawia nas w roli faworyta, tak drugie spotkanie będzie bardzo ciężkie, jesienią na obiekcie w Raszczycach powiedzieć, że dostaliśmy “lanie” to jak nie powiedzieć niczego. Wynik 1:10 dla gospodarzy rozpoczął ten sezon. Inaczej sprawa się ma w kontekście spotkania z Kornowacem, pierwsze spotkanie zakończyło się skromną wygraną Buku 2:1. W tabeli drużyna Kornowaca zajmuje 12 miejsce i na pewno ma apetyt na 3 punkty, które drużyny okażą się lepsze dowiemy się już po weekendzie majowym!

LKS BUK RUDY – KS Kornowac (01.05.2021 godz. 14:00)
LKS BUK RUDY – LKS Raszczyce (03.05.2021 godz. 14:00)

C klasa

Po ostatniej porażce u lidera drużynę trenera Janusza Gilnera czeka w niedzielę spotkanie domowe, a drużyna znów plasująca się w czołówce – LKS Dzimierz. Kadra C klasy wzmocniła się dość nowymi twarzami, których nie było okazji jeszcze przedstawić, a zadebiutowali już w koszulce Buku. Mowa tutaj o zawodnikach Leksza, Langosz, Gomułka i Wallach. Do tej 4 już w niedzielę dołączy Przybyła, który został już potwierdzony w naszej drużynie. Jak poradzą sobie podopieczni trenera Gilnera? Zobaczymy już w niedzielę.

LKS BUK II RUDY – LKS Dzimierz (02.05.2021 godz. 14:00)

Juniorzy

Problemy kadrowe co mecz dotykają naszych juniorów przez co w dwu kolejkach podopieczni trenera Oczko wychodzili na mecze w 10 osobowym składzie. W niedzielę jest szansa na poprawienie frekwencji meczowej i skompletowanie solidnej kadry przeciwko mocnej drużynie z Pietrowic. Liczymy na wreszcie owocny wynik w spotkaniu młodzieży.

LKS BUK RUDY – START Pietrowice Wielkie (02.05.2021 godz. 11:00)

Młodziki i Orliki

Swoje spotkania w nadchodzący weekend rozegrają również zawodnicy akademii Buku. Rudzkie orliki w najbliższym czasie czekają 2 spotkania, również Młodziki w najbliższym czasie zagrają 2 razy, czekają nas, aż 4 mecze najmłodszych drużyn. Liczymy, że nasi najmłodsi adepci pokażą jak się gra i wyjdą zwycięsko z tych pojedynków

LKS BUK RUDY – LKS Studzienna (30.04.2021 godz. 17:00)
LKS Zameczek Czernica – LKS BUK RUDY (04.05.2021 godz. 17:00)
LKS BUK RUDY – Rafako Racibórz (30.04.2021 godz. 17:00)
LKS Górki Śląskie – LKS BUK RUDY (04.05.2021 godz. 17:00)

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937