You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Zebranie sprawozdawczo-wyborcze!

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze!

WALNE ZEBRANIE KLUBU LKS BUK RUDY – ZMIANA TERMINU!
Ze względu na przedłużenie przez Rząd RP obostrzeń panujących na terenie całego kraju Zarząd klubu zaprasza wszystkich zawodników, działaczy oraz sympatyków klubu LKS Buk Rudy na coroczne zebranie, które odbędzie się w NOWYM TERMINIE tj. w sobotę 6 lutego o godz. 17:00 w kawiarence klubowej.

Przypominamy także, że w tym roku zebranie to będzie miało charakter SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY, podczas którego oprócz standardowych punktów zostaną także przeprowadzone wybory do Zarządu, który poprowadzi klub w kolejnych latach.
Będzie miało to miejsce, ponieważ z końcem roku 2020 ze swoich dotychczasowych funkcji zrezygnował Prezes Klubu, Skarbnik Klubu oraz Kier. ds. Marketingu.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc w tworzeniu klubu w kolejnych latach i prosimy bardzo o obecność wszystkich zawodników, sympatyków i ludzi, dla których byt i dobro Klubu LKS Buk Rudy jest bardzo ważne.

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937