You are here
Home > NEWS > Zmiana trenera seniorów!

Zmiana trenera seniorów!

Niedawno w klubie zaszła dość duża zmiana. W szeregach pierwszej drużyny z posadą trenera pożegnał się pan Beniamin Miera! Spotkanie z Gaszowicami było jego ostatni na trenerskiej ławce Buku. W tym miejscu chcieliśmy bardzo podziękować mu za cały ten czas poświęcony w życie klubu. Cenne lekcje na treningach, za szkolenie rudzkiej młodzieży, a także za wszystkie wzloty i upadki,które razem przeżyliśmy! Życzymy dalszych sukcesów!

W niedzielę drużynę w zastępstwie poprowadził duet Panów dobrze nam znanych czyli Piotr Chroboczek i Michał Wilczek. Dzisiaj na treningu pojawił się już nowy trener, a jest nim Pan Jacek Rudzki, który ostatnio miał przerwę jeśli chodzi o prowadzenie drużyn, lecz większość życia spędziła jako trener na ławce zespołu Carbo Gliwice. Nowemu trenerowi gratulujemy objęcia posady i życzymy powodzenia oraz samych sukcesów związanych z rudzkim klubem!

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937