You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Derby i nie tylko. Ciekawy weekend rudzkiego Buku!

Derby i nie tylko. Ciekawy weekend rudzkiego Buku!

Ten weekend zapowiada się nie zwykle ciekawie, rezerwy prowadzone przez trenera Janusza Gilnera rozegrają derbowe spotkanie z niedalekim rywalem – Rudą Kozielską. Pierwszą drużynę czeka spotkanie z wiceliderem z Czyżowic, a juniorzy rozegrają spotkanie u siebie z raciborską dzielnicą Ocice. Będą grali również orliki i młodziki.

Ale co najważniejsze na trybuny wrócą kibice!!! ZAPRASZAMY!

A klasa

Po ostatnich ciężkich meczach podopieczni trenera Rudzkiego będą chcieli znów zapunktować. Rywal jednak będzie nie tuzinkowy, a wręcz bardzo trudny. Naprzód Czyżowice bo to oni zawitają w niedzielne popołudnie do Rud to drużyna v-ce lidera, która w tym sezonie pokazała rogi nawet Raszczycom idącym jak przecinak do okręgówki. Silna drużyna, ale wierzymy, że Buk zmotywowany ostatnimi kiepskimi wynikami pokaże klasę i zdobędzie punkty.

LKS BUK RUDY vs. LKS Naprzód Czyżowice (16.05.2021 godz. 14.00)

C klasa

Po wielkim nie dopatrzeniu w Rudzie Kozielskiej, przypominamy na wiosnę po 90 minutach to Buk Rudy okazał się lepszy i wygrał 1:0, o tyle w formalnościach wygrała drużyna z Rudy Kozielskiej walkowerem 0:3, teraz tym bardziej można mówić, że zespół trenera Gilnera jest naładowany chęcią zwycięstwa w derbowym pojedynku i na pewno tym razem dokładnie sprawdzi, każdy najmniejszy szczegół. To spotkanie już w sobotę, a my zapraszamy każdego kto ma wolną chwilę!

LKS BUK II RUDY vs. LKS Ruda Kozielska (15.05.2021 godz. 17:00)

Juniorzy

Ten sezon zdecydowanie nie leży po myśli naszym juniorom, zdekompletowana drużyna z różnych powodów w tym sezonie na boisku ani razu nie pojawiła się w kompletnym składzie. Czy zmieni się to w niedzielę? A może nawet w nie kompletnym składzie uda się ograć drużynę z Ocic? Czas pokaże, a my z niecierpliwością czekamy na korzystny rezultat.

LKS BUK RUDY vs. LKS Ocice Racibórz (16.05.2021 godz. 11:00)

Młodziki i Orliki

Również grają drużyny naszej akademii, swoje spotkania rozegrają orliki i młodziki. Drużyny prowadzone przez trenera Bębenka i Pielczyka są ambitne na osiąganie dobrych wyników. Liczymy na to w ten weekend.

KS Czarni Gorzyce vs. LKS BUK RUDY (14.05.2021 godz. 17:00)

KS Rafako Racibórz vs. LKS BUK RUDY (18.05.2021 godz. 17:00)

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937