You are here
Home > NEWS > Firma AMT REKLAMA ciągle z nami!

Firma AMT REKLAMA ciągle z nami!

Już od dłuższego czasu firma AMT REKLAMA z naszej miejscowości mocno wspiera działania i inicjatywy rudzkiego klubu. Dzisiaj chcemy im bardzo podziękować i poinformować Państwa, że nasz klub nadal może liczyć na ich pomoc. W ostatnim czasie rozmawialiśmy z nimi na temat ewentualnych możliwości współpracy i doszliśmy do porozumienia.

Można śmiało więc stwierdzić, że mamy kolejnego partnera technicznego w naszym klubie. Panowie od początku roku mieli pełne ręce roboty, ponieważ zdążyli już zaprojektować i wykonać osłony i konstrukcję nowej tablicy wyników, wykonali dla nas Karty Kibica, o których niedawno informowaliśmy, a także ciągle pomagają nam w działalności reklamowej klubu. Można by długo tak wymieniać w jakich dziedzinach i zadaniach są dla nas ogromnym wsparciem, lecz najważniejsze, że AMT REKLAMA jest z nami i nas wspiera za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie obustronne korzyści!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do skorzystanie z oferty naszego partnera 🙂

www.amtreklama.pl

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937