You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Młodzieżowy tydzień!

Młodzieżowy tydzień!

Intensywność spotkań rośnie, a do nadrobienia jest kilka kolejek, co najmniej do połowy maja czekają nas spotkania w tygodniu, a w tym tygodniu wypada na młodzieżowe drużyny Buku!

Juniorzy

Podopieczni trenera Szymona Oczko swoje spotkanie rozegrają w środę na boisku w Studziennej. Po ostatniej dość wysokiej porażce zmotywowana młodzież będzie chciała wyrwać w dzielnicy Raciborza trzy punkty. Do dyspozycji trenera będzie dwójka zawodników, którzy w niedzielę rozegrali 90 minut w pierwszej drużynie – Paweł Kubik i Michał Węglorz. Liczymy, że z pomocą kolegów i reszty drużyny czeka nas ciekawe spotkanie!

LKS Studzienna – LKS BUK RUDY (28.04.2021 godz. 17:40)

Młodzik i Orlik E2

Swoje spotkania rozegra również akademia Buku. Na boisko wyjdą drużyny Młodzików i Orlików E2. Podopieczni trenera Bębenka grupa starsza swoje spotkanie rozegra we wtorek na wyjeździe w wodzisławskiej Zawadzie. Z kolei młodsza grupa Orlików rozegra spotkanie domowe w Rudach z rówieśnikami z Kornowaca.

LKS Naprzód 46 Zawada – LKS BUK RUDY (27.04.2021 godz. 17:00)

LKS BUK RUDY – KS Kornowac (27.04.2021 godz. 17:00)

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937