You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Podsumowanie pierwszej części weekendu!

Podsumowanie pierwszej części weekendu!

Jesteśmy już po spotkaniach drużyn młodzieżowych i spotkaniu zespołu rezerw, niestety ani w piątek, ani w sobotę z zwycięstw nie mogli cieszyć się zawodnicy Buku. Wszystkie drużyny uległy, a do rozegrania zostało już tylko dzisiejsze spotkanie pierwszej drużyny. O szczegółach spotkań tutaj:

C klasa

Spotkanie rezerw było debiutanckim meczem trenera Janusza Gilnera na ławce. Chociaż przed sezonem nie wiadomo było czy rezerwy ruszą to jednak udało zebrać się kadrę i rozpocząć ligowe zmagania. Niestety dla Nas inauguracja zaczęła się od potyczki z liderem ligi. Spotkanie rozpoczęło się dobrze, już na początku meczu Radler mógł zdobyć pierwszą bramkę, jednak sprytne uderzenie po ziemi zatrzymało się na słupku. Poźniej swoje sytuację miał też Pendzich, ale piłka do bramki nie wpadła. Gospodarze jako faworyt stwarzali dużo szans jednak ich strzały świetnie zatrzymywał powracający do rudzkiej bramki – Kalemba. Mimo dobrej postawy w pierwszej połowie tracimy 2 bramki po naszych błędach. Na drugą połowę wychodzimy chcąc walczyć o dobry wynik, zespół z Ocic znów próbuję swoich szans, ale świetnie dysponowany Szymon Kalemba nie daje za wygraną i broni każdy strzał na bramkę pozostawiając jeszcze nadzieję. Nadzieję umierają w ostatnich 5 minutach, gdy rywal wykorzystuje grę w przewadze i dokłada kolejne dwa trafienia.

Ocice Racibórz 4:0 LKS BUK II RUDY
Skład: Kalemba Sz. – Nagordzki P., Wallach S. (60′ Hagel M.), Ciechanowicz D. (66′ Duda A.), Szczepanek D. – Leksza P., Langosz M., Badura T. (C), Radler P. – Pendzich A. (45′ Oczko Sz.), Gomułka J.

Juniorzy i Młodziki

Swoje spotkania przegrali również drużyny młodzieżowe prowadzone przez trenera Oczko i trenera Bębenek. Juniorzy na to spotkanie jechali w okrojonym składzie, a na boisko wyszli zaledwie w 10 osobowym składzie. Młodziki swoje spotkanie przegrali w Grzegorzowicach ulegając tamtejszemu LKS-owi wynikiem 0:6

Przyszłość Rogów 10:2 LKS BUK RUDY