You are here
Home > NEWS > Urodziny Pani Alicji oraz Pana Manfreda!

Urodziny Pani Alicji oraz Pana Manfreda!

15 luty to dzień podwójnego świętowania w naszym klubie, ponieważ swoje urodziny obchodzą dwie osoby, które są bardzo z nami związane. Pani Alicja Wilk oraz Pan Manfred Wrona to dzisiejsi solenizanci. Tych osób chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pani Ala jak wszyscy nazywamy pierwsza solenizantkę to szefowa Koła Gospodyń Wiejskich, które od lat swoja siedzibę ma w budynku LKSu i wspiera nas w różnych działaniach. Pan Manfred to radny naszej gminy, który przy okazji każdej imprezy organizowanej przez nasz klub zamienia się w osobę prowadzącą dane wydarzenie, a także jest z nami na co dzień i pomaga w realizacjach planów naszego klubu.

Z okazji Waszych urodzin życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, radości, siły i cierpliwości w życiu codziennym, wielu wspaniałych chwil, spełnienia marzeń oraz samych sukcesów w życiu osobistym i służbowym. Sto lat!

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937