You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Przerwany mecz i dwie porażki!

Przerwany mecz i dwie porażki!

To nie był udany środek tygodnia dla naszych drużyn. Zaczęło się od wysokiej porażki orlików, a później nadeszła środa, juniorzy przegrali na boisku lidera, zaś pierwsza drużyna zatrzymała się na 70 minucie i czeka co z dalszymi 20 – stoma minutami.

A klasa

Jak już wyżej pisaliśmy spotkanie A klasy z powodu silnych wyładowań atmosferycznych nie mogło zakończyć się w regulaminowym czasie gry. Jednak za Nim to nastąpiło podopieczni trenera Rudzkiego przegrywali 2:3 i stwarzali sobie okazję. Dla naszej drużyny bramki zdobył Tomek Bok z karnego jeszcze w pierwszej odsłonie spotkania, zaś bramkę kontaktową zdobył Mateusz Procek zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Jesteśmy ciekawi jaka decyzja zapadnie w siedzibie podokręgu, o wszystkim będziemy na bieżąco informowali.

LKS Chałupki 3:2 LKS BUK RUDY [70 MIN]
Bramki:
1x BOK Tomasz
1x PROCEK Mateusz
Skład: Kubik P. – Szymura D., Węglorz M., Kufieta T., Tworuszka A. (C) – Procek M., Bok T., Uwara Sz., Wanglorz M., Jendryka M. – Swoboda P.Ławka: Czempik P., Pendzich A., Bębenek A., Duda D., Gostomski B.

Juniorzy

Kolejny mecz rozegrany w 9 osobowym składzie i kolejna porażka. Mimo starań i walki nie udało się po raz kolejny wyjechać z korzystnym rezultatem. Problemy kadrowe z jakimi boryka się trener Oczko są naprawdę spore, ale brawa dla chłopaków za wolę walki, ambicje i przede wszystkim nie olewanie drużyny pomimo braku kompletnego składu.

MKS Gmina Lubomia 6:1 LKS BUK RUDY