You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Sportowy weekend!

Sportowy weekend!

Już jutro rozpoczynamy kolejny piłkarski weekend z drużynami rudzkiego Buku! Tym razem do gry wkracza kolejny rocznik ŻAKI (2010, 2011). To właśnie oni razem z trampkarzami usłyszą pierwszy gwizdek tego weekendu!

ŻAKI

Jako pierwsze spotkanie zaplanowano spotkanie sparingowe, nasi najmłodsi wybiorą się do Górek Śląskich aby o 10 rozegrać sparing z tamtejszym LKSem! To pierwszy mecz w którym będziemy mogli oglądać najmłodszych adeptów futbolu na boisku, a już w najbliższych tygodniach planowany jest sparing dla rocznika 2012!
LKS Górki Śląskie – LKS Buk Rudy
Sobota, 22.09.2018, godz. 10.00

TRAMPKARZE

O tej samej porze mecz rozpoczną trampkarze, zmierzą się z jak dotąd niepokonaną drużyną Cyprzanowa! Liczymy na trzy punkty z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Podopieczni trenera Oczko, na pewno wybiegną odpowiednio zmotywowani i zwyciężą!
LKS Buk Rudy – LKS Cyprzanów
Sobota, 22.09.2018, godz. 10.00

JUNIORZY

W niedzielę swój mecz rozegrają podopieczni trenera Żyły, przeciwnik jak najbardziej z górnej półki – LKS Nędza. Mimo tak wymagającego rywala, rudzka młodzież napewno pokaże charakter i będzie walczyła do końca!
LKS Buk Rudy – LKS 1908 Nędza
Niedziela, 23.09.2018, godz. 11.00

PIERWSZA DRUŻYNA

Po Zawadzie Wodzisławskiej przyszedł czas na tą drugą Zawadę, tym razem Książęcą. Po ostatnich brakach kadrowych do składu wracają między innymi: Morgała, Żyła i Hamiga. Podopieczni trenera Rudzkiego nie będą mieli łatwej potyczki, ale liczymy, że zagrają jak w ubiegłym tygodniu i z Zawady wyjadą z kompletem punktów do domu!
Zgoda Zawada Książęca – LKS Buk Rudy
Niedziela, 23.09.2018, godz. 16.00

ORLIKI

Po kolejnym wysokim zwycięstwie ze Studzienną, przyszedł czas na przeciwnika, który z Rudzkimi chłopcami przegrywa jedynie w liczbie strzelonych bramek, a nie ustępuję na krok w liczbie punktów. Mowa tutaj o zespole Płomienia Kobyli, który punktuje jak Buk. Przed rudzkimi zawodnikami trudna potyczka, ale wierzymy, że trzy punkty wrócą z Kobyli!
Płomień Kobyla – LKS Buk Rudy
Poniedziałek, 24.09.2018, godz. 17.00

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937