You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Sportowy weekend!

Sportowy weekend!

Kolejne sportowe emocje przed nami, zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań rudzkich zespołów podczas nadchodzącego weekendu.

Trampkarze Starsi “C1”

Ze względu na wycofanie się/zmianę grupy rozgrywkowej przez drużynę KS Unia Racibórz w ten weekend rudzcy trampkarze odpoczywają od ligowych rozgrywek i przygotowują się do kolejnego spotkania, które odbędzie się na stadionie w Rudach w sobotę 06 października o godz. 10:00, a przeciwnikiem zespołu prowadzonego przez Szymona Oczko będzie TS Górnik Pszów.

 

Seniorzy klasa “A” Racibórz

Wyjątkowo, ponieważ w SOBOTĘ o godz. 15:00 swoje kolejne spotkanie rozegrają podopieczni Jacka Rudzkiego. Do Rud przyjedzie drużyna LKS Brzezie, która w tym sezonie gra można powiedzieć w kratkę, lecz przykładowo zwycięstwo z dobrze spisującą się drużyną LKS Czarni Nowa Wieś nie przychodzi za darmo. W tabeli drużyna z Raciborza zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 11 punktów, co może nie jest wybitnym wynikiem, lecz pokazuje, że jutro nasi seniorzy nie będą mieli łatwego zadania! My mamy jednak nadzieję, że rudzka twierdza nadal zostanie niezdobyta, a już w sobotnie popołudnie będziemy mogli sobie dopisać kolejne 3 punkty w ligowej tabeli. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!

Sobota, godz. 15:00
LKS Buk Rudy – LKS Brzezie


Juniorzy “A1” Racibórz

Przed drużyną Michała Żyły bardzo ważne spotkani, ponieważ w niedzielę udadzą się do Ocic gdzie z miejscową drużyną młodzieżową będą walczyć o kolejne punkty. Pojedynek ten jest tak ważny, dlatego, że zespół z Ocic ma tylko jeden punkt więcej w ligowej tabeli niż rudzka drużyna i będzie to bezpośrednia walka o pierwszą czwórkę, która według nas jest jak najbardziej w zasięgu rudzkich juniorów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej młodzieży.

Niedziela, godz. 11:00
LKS Ocice Racibórz – LKS Buk Rudy

 

Orliki “E1” – grupa 4

Niepokonana dotąd drużyna rudzkich Orlików powalczy o kolejny komplet punktów w poniedziałkowe popołudnie zamykając swoim meczem piłkarski weekend naszych drużyn. Zespół Piotrka Bębenka dotychczas sieje postrach w swojej grupie i po kolei odsyła z kwitkiem kolejne drużyny, czy w przypadku gdy na przeciw stanie akademia piłkarska z Rybnika będzie tak samo ? Zapraszamy na Orlik przy ZSO w Rudach aby sprawdzić jak radzą sobie rudzkie Orliki i mocno kibicować naszej drużynie!

Poniedziałek, godz. 16:30
LKS Buk Rudy – UKS AP Champions Rybnik

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937