You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Stadion w Rudach przygotowany na pierwszy mecz ligowy!

Stadion w Rudach przygotowany na pierwszy mecz ligowy!

Po nieudanej inauguracji w Studziennej gdzie rudzki zespół w końcówce meczu dał sobie odebrać punkty przyszedł nareszcie czas na pierwszy mecz ligowy na rudzkim  obiekcie! Zanim jednak przedstawimy Państwu najbliższego rywala, pragniemy przekazać kilka wiadomości na temat naszego stadionu.

Wspominamy o nim, ponieważ dość sporo wokół niego się działo w ostatnim czasie. Pierwszym i chyba najważniejszym faktem była informacja, że posiada on nowego Gospodarza, a został nim Pan Jan Bok, który zna ten obiekt jak własną kieszeń. Jest to bardzo dobry “transfer” rudzkiego zarządu, który pewnie tak jak i my, jest pewny, że nowy zarządca poradzi sobie z tą funkcją bardzo dobrze.

Kolejną nowością na naszym obiekcie jest tablica wyników, której realizację rozpoczął poprzedni zarząd, a inwestycja została zakończona wczoraj.

W tym miejscu chcemy podziękować bardzo Panu, którego już nie ma z nami, ale zapewne z najwyższej trybuny będzie bacznie przyglądał się wynikom pokazywanym na niej czyli Śp. Henrykowi Szulc, który rozpoczął całą inicjatywę. Dziękujemy także firmie Elektroinstal, AMT, Instalatorstwo Elektryczne Krzysztof Żyła, Energoserwis, wszystkim lokalnym firmom i osobom, którzy wsparli nas w realizacji tej inwestycji. Dziękujemy także wszystkim zawodnikom, działaczom oraz kibicom, którzy również dołożyli swoją cegiełkę podczas prowadzonych prac i poświęcili wiele czasu i sił aby skończyć pracę na czas.

W międzyczasie zostały także wykonane prace związane z remontem trybun dla kibiców. Niestety zima, roztopy oraz woda sprawiły, że płyty na których przymocowane były krzesełka zaczęły się osuwać i zagrażały bezpieczeństwu naszych kibiców. Z tymi pracami poradzili sobie rudzcy zawodnicy pod nadzorem gospodarza i kierownika 😛 Panowie bardzo dziękujemy za poświęcony czas i za to że dbacie o swoich kibiców.

Jeżeli chodzi o wnętrze budynku odmalowany został hol, który został przygotowany na powieszenie gabloty na puchary. Za to zadanie zabrał się sam Prezes klubu wraz z naszym kierownikiem ds. Zarządzania Panem Bogdanem Szulc, który także wypożyczył sprzęt do wykonania remontu i zadbał o materiały potrzebne do jego realizacji. Gablota dotrze do nas po świętach, a wykonawcom czyli Panu Sebastianowi Okulickiemu wraz z wychowankami rudzkiego MOWu już teraz bardzo dziękujemy!

W tym roku wiemy, że zarząd klubu ma jeszcze plany aby rozbudować bardziej infrastrukturę obiektu, lecz o tym opowiemy Państwu gdy nadejdzie odpowiednia pora.

Jesteśmy bardzo dumni i zarazem wdzięczni, że tak duże grono osób wspiera rudzki klub! Dziękujemy jeszcze raz i w miarę możliwości prosimy o więcej 🙂

Tak więc obiekt przygotowany na przyjęcie kibiców, których mamy nadzieję pojawi się bardzo dużo podczas pierwszego meczu ligowego rudzkich seniorów w tym roku. Początek spotkania o godz. 13.00, a termin to Wielka Sobota, czyli już za dwa dni!

Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937