You are here
Home > NEWS > Świąteczne rozgrywki!

Świąteczne rozgrywki!

W Wielką Sobotę czyli już jutro o godz. 13.00 swoje kolejne spotkanie w A-klasowych zmaganiach rozegrają nasi seniorzy. Przeciwnikiem rudzkiego zespołu będzie drużyna KS Kornowac, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, Aktualnie nasz sobotni rywal zajmuje 3 miejsce w tabeli, a w ostatniej kolejce bez problemu poradził sobie z drużyną LKS Chałupek wygrywając 4:0, tak więc można śmiało stwierdzić, że forma z rundy jesiennej pozostała, a być może nawet się poprawiła. Podopiecznych Beniamina Miery czeka więc bardzo trudne zadanie, lecz tak jak nie raz już zdążyliśmy się przekonać nie zawsze ligowa tabela odwzorowuje możliwości danego zespołu, a wszystko zależy od dyspozycji meczowych w dniu spotkania.

My wierzymy, że nasi seniorzy są w stanie zrobić w sobotnie popołudnie nam wszystkim bardzo miłą niespodziankę i zarazem wymarzony przez nas prezent na Święta w postaci zwycięstwa!

Wielka Sobota, 31.03.2018, godz. 13.00

LKS Buk Rudy vs LKS Kornowac

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o doping, który w tak trudnym spotkaniu będzie nieocenioną wartością dodatnią dla naszego zespołu!

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937