You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Zwycięstwo, remis, porażka!

Zwycięstwo, remis, porażka!

We wtorek i środę nasi najmłodsi zawodnicy rozgrywali swoje spotkania. Podopieczni trenera Pielczyka i trenera Bębenka we wtorek. Z kolei podopieczni trenera Oczko w środę.

Juniorzy

Podopieczni trenera Szymona Oczko swój mecz rozgrywali w raciborskiej dzielnicy – Studzienna. Niestety po raz drugi cały mecz młodzież grała w 10 osobowym składzie. Mimo ciężkiej sytuacji kadrowej młodzi zawodnicy nie chcieli sprzedać tanio skóry i mieli swoje sytuację. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jedną bramkę dla zespołu Studziennej i kilka groźnych sytuacji z obu stron. Ostatecznie młodzież z Rud nie dała rady choćby na honorowe trafienie, a zespół Studziennej na podmęczonych rywali w 2 połowie piłkę w siatce umieścił jeszcze 6 – krotnie. Brawa za ambicję do młodzieży, mimo gry w osłabieniu wyszli na boisko i walczyli!

LKS Studzienna 7:0 LKS BUK RUDY
Skład: Długosz De. – Nagrodzki P. (45′ Porąbka D.), Węglorz M. (C), Węglorz K., Niemiec O. – Tomala J., Timler T., Grabowicz K. – Kubik P., Teleucki D.

Młodziki i Orliki

Wtorkowe spotkania należały do akademii piłkarskiej. Swoje spotkania rozegrali Orliki prowadzone przez trenera Pielczyka i Młodziki trenera Piotra Bębenka. W pierwszym przypadku orlików wygrali swoje spotaknia wynikiem 13:4 nie pozostawiając złudzeń rówieśnikom z Kornowaca. W przypadku młodzików wynik był wyrównany i zremisowali w wodzisławskiej Zawadzie.

Naprzód 46 Zawada 4:4 LKS BUK RUDY