LKS BUK RUDY – strona  oficjalna

Realizacja programu “Sport dla Wszystkich”

Jak już wiadomo od kilku dni klub LKS Buk Rudy zakwalifikował się do realizacji programu z Ministerstwa Sportu i Turystyki „Sport dla Wszystkich” w ramach którego przeprowadzi dwa zadania w zakresie upowszechniania sportu w społeczeństwie.
Nazwa pierwszego zadania to „Ćwiczymy razem” podczas którego zostanie przeprowadzony wspólny trening rodzica z dzieckiem. Data realizacji to 6 czerwca 2022.
Druga część projektu odbędzie się w sierpniu podczas realizacji zadania „Systematycznie do celu” podczas którego nasza młodzież będzie uczestniczyła w całotygodniowym obozie dochodzeniowym.
Projekt pod nazwą Buk Rudy- Mały klub dążący do wielkich rzeczy potrwa od 16 maja do 30 września 2022. Na wykonanie projektu klub otrzymał środki finansowe w wysokości 7000 złotych, które posłużą na zakup sprzętu potrzebnego do wykonania zadania, pamiątkowych medali oraz wyżywienia dla uczestników projektu.

Udostępnij:

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937