LKS BUK RUDY – strona oficjalna

Podsumowania „Działaj lokalnie”

Klub LKS Buk Rudy w ramach projektu „Działamy dla naszej przyszłości” zrealizował dwa główne wydarzenia sportowe, które pozwoliły naszym młodym mieszkańcom na rywalizację z innymi drużynami.
Zaplanowany pierwotnie na 6 sierpnia Turniej Dzikich Szóstek z powodu złych warunków atmosferycznych został przesunięty na 10 sierpnia. Do zabawy przystąpiło 30 uczestników z roczników 2011-2014. Wyróżnieni zostali zawodnicy za najlepszego bramkarza, najlepszego strzelca oraz najlepszego zawodnika turnieju. Laureaci otrzymali okazjonalne statuetki.
Kolejny etap to organizacja turnieju BoysCup w którym udział, oprócz LKS Buk Rudy, wzięły drużyny z Nędzy i Górek. Niestety w ostatniej chwili wycofał się zespół Stali Kuźnia Raciborska.
Przy okazji turnieju BoysCup przeprowadzono również dwa konkursy dla uczestników: żonglerki oraz prowadzenia piłki. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary za zwycięstwo w konkursie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz posiłek. Rywalizację wygrał zespół z Górek Śląskich, który za zwycięstwo otrzymał puchar.
Całość realizacji projektu pod nazwą „Działamy dla naszej przyszłości” pozostawiła pozytywne wrażenie.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt i realizację.

Serdeczne podziękowanie dla Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych „CRIS” za otrzymane wsparcie i pomoc w rozwoju naszego klubu. Cieszymy się, że po wielu latach mogliśmy wrócić do współpracy.

Więcej zdjęć na naszym facbookowym fanpage


Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.